Meist

Meist

Tavaliselt pöörduvad inimesed Pirogoffi poole, et ilma erilise mure ja vaevata katta tähtpäevaks pidulaud, veeta perega õhtusöögilauas hubane õhtu, lihtsalt süüa maitsvat toitu. Kahtlemata on suurepäraseks ja universaalseks lahenduseks mitmesuguste täidistega rammusad ning lõhnavad pirukad.

Kuid meie jaoks pole pirukad lihtsalt toit, vaid eelkõige TÖÖ, mille viljade nägemine päevast päeva meie tuju heaks teeb.

Ühtmoodi maitsvad pirukad iga päev

Lõhnava ja maitsva piruka küpsetamine pole keeruline – iga endast lugupidav perenaine teeb seda hindele viis. Kuid meie ajal juhtub sageli, et hea perenaine on samal ajal ärinaine, kellel on küll soov, kuid pole üldse aega köögis askeldada, liiati veel pirukatega jännata, rääkimata neist, kellele lihtsalt ei meeldi või kes ei oska süüa teha. Sellises olukorras on loogiline pöörduda Pirogoffi või sarnase profiiliga ettevõtte poole. Meil on aega pirukaid küpsetada, see on meie kirg, kuid meil on ka raskusi. Asi on selles, et iga pirukas peaks iga päev olema ühtemoodi maitsev nii igas koguses kui ka igas pakutavas sortimendis. Ja see on tõesti raske. Hea uudis on see, et me armastame ja oskame nende raskustega toime tulla.

Ideaalsed koostisosad

Tahame väga, et teated meist jõuaks võimalikult paljude inimesteni. Miks? Sest edasi teevad meie pirukad juba kogu töö ise. Saadakse aru, et nad on maitsvad, et meie juures on mugav, ja tullakse ikka ja jälle tagasi. Tuleb lihtsalt üks kord proovida.

Muidugi ei pruugi pirukas välja tulla. Nii juhtub siis, kui tainas on halb, täidis maitsetu ja seda on ka vähevõitu.

Tainas on üks kapriisne asi. Peamine on muuta see “elusaks”. See protsess on pidev kompromiss grammide ja kraadide, protsentide ja niiskuse, tundide ja minutite vahel. Pole lihtne, aga saame hakkama!.

Täidisega on kõik lihtsam. Täiusliku tulemuse saamiseks järgime kahte reeglit.

Reegel nr 1 – ära koonerda täidisega.

Reegel nr 2 – ideaalsed koostisosad ja säilitusrežiim.

Protseduurid ja standardid kõiges

Tänapäeva tehnoloogiad võimaldavad märgata, kui midagi on viltu. Kuid selleks, et mõista, mis on õige ja mis mitte, on vaja reegleid ja standardeid. Seetõttu on meie protsessidel ühtsed standardid nii tootmises kui ka klientide teenindamises.

Kelle heaks me töötame

Usaldus on meie jaoks oluline. Armastame inimesi väga, hindame külalislahkust ja väärtustame sooje sõbralikke suhteid. Meie tellijad vastavad meile samaga – tulevad ikka ja jälle meie juurde tagasi. Pirukad on mugavad paljudes olukordades: nendega tähistatakse sünnipäevi, neid saab pulmalauale panna, õhtusöögiks koju tuua, piknikule ja külakostiks kaasa võtta ning isegi kinkida. Nad on mõeldud kõigile. Seetõttu pöördutakse meie poole, kui on soov sugulasi ja sõpru kostitada. Kui kõik on maitsev ja õigeaegne, on meil hea meel! Tahame elada ja töötada usalduse ning avatuse maailmas. Tehes tavalist maalähedast toodet, loomegi oma ettevõttes sellist maailma. Meie töö tähendab elada nii, nagu soovime!